O nas

Poznaj nas bliżej

Katarzyna Królikowska

Jestem biotechnologiem z wykształcenia, posiadam wiedzę na temat przemian metabolicznych na poziomie biochemii komórek, którą mogę wykorzystać w pracy z ciałem podczas wykonywania zabiegów modelujących wpływających na podwyższenie metabolizmu komórkowego.

Zapraszam na ocenę dyspozycji metabolicznej ciała, modelowanie sylwetki typu gruszka, niwelowanie problemu grubych ud i skuteczne leczenie obrzęku lipidowego. Rezultatem naszej wspólnej drogi będzie trwała zmiana i akceptacja Siebie.

Michał Rozkrut

Michał Rozkrut

Jestem fizjoterapeutą (PWZF 56328) z wieloletnim doświadczeniem w poradni rehabilitacyjnej. Przez ten czas wypracowałem własny system pracy z pacjentem, bazujący na terapii manualnej, japońskiej chiropraktyce sei-tai, masażu, a także różnych formach ruchu, czerpiąc m.in. z jogi powięziowej, kalisteniki, treningu z kettlebells.

Jeżeli czujesz ból i ograniczenie ruchomości kręgosłupa, jesteś po urazie, lub po prostu chcesz zacząć się ruszać, to pozwól sobie pomóc.

Razem podejmiemy wyzwanie, a rezultatem będzie zdrowe, mobilne i silne ciało.

Kosmetolog Julia Trybała Mindful

Julia Trybała

Jestem kosmetologiem, ukończyłam studia pierwszego stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, a obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. Zajmuję się pielęgnacją skóry, twarzy i ciała oraz zabiegami aparaturowymi.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na różnorodność składników aktywnych oraz ich działanie, co jest istotne w celu dobrania skutecznej terapii. Staram się aby każdy zabieg był indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

Zapraszam na zabiegi ujędrniające i wyszczuplające ciało, a także terapie przeciwstarzeniowe, rewitalizujące, które poprawią kondycję Twojej skóry. Otul się spokojem w objęciach mindfulowego kosmetologa.

Klaudia Kasprzycka Dietetyk Mindful

Klaudia Kasprzycka

Jestem Dietetykiem Klinicznym oraz Trenerką Personalną z wieloletnim doświadczeniem.
W zawodzie trenera skupiam dużą uwagę na budowaniu mięśni, ale także na kształtowaniu jak i ujędrnianiu całego ciała. Duży nacisk kładę na istotę treningu z obciążeniem oraz korzyści, zarówno wizualnych jak i zdrowotnych jakie ze sobą niesie.
Jako Dietetyk Kliniczny specjalizuję się w doborze właściwego programu profilaktyki oraz leczenia żywieniowego w schorzeniach układu pokarmowego, hormonalnego jak i nerwowego. Pragnę podnieść świadomość roli dietetyka klinicznego w leczeniu oraz utrzymaniu w zdrowiu naszego ciała jak i umysłu.

Jeżeli zmagasz się z chorobami, potrzebujesz pomocy w walce z otyłością bądź nadwagą, chciałbyś/chciałabyś ujędrnić oraz nadać kształt swojej sylwetce to pozwól mi wziąć Cię pod swoje skrzydła Mindfula i poprowadzić.

“Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.” – Michael Jordan

 

Call Now Button