O nas

Katarzyna Królikowska Mindful

Katarzyna Królikowska

Jestem biotechnologiem z wykształcenia, posiadam wiedzę na temat przemian metabolicznych na poziomie biochemii komórek, którą mogę wykorzystać w pracy z ciałem podczas wykonywania zabiegów modelujących wpływających na podwyższenie metabolizmu komórkowego.

Zapraszam na ocenę dyspozycji metabolicznej ciała, modelowanie sylwetki typu gruszka, niwelowanie problemu grubych ud i skuteczne leczenie obrzęku lipidowego. Rezultatem naszej wspólnej drogi będzie trwała zmiana i akceptacja Siebie.

Zapraszam na naturalne terapie odmładzające twarzy, manualne masaże liftingujące oraz relaksujące twarzy, szyi i dekoltu do przestrzeni uważności na kobiece piękno …do Mindful , gdzie zadbam o dobrostan na poziomie ciała i duszy.

Od 4 lat instruktorka certyfikowana Jogi Twarzy na licencji Danielle Collins .

Julia Trybała Mindful

Julia Trybała

Jestem magistrem kosmetologii, ukończyłam studia na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem oraz bezpieczeństwem klienta gdyż wiele problemów skórnych może mieć związek z ogólnym stanem zdrowia człowieka. Zwracam szczególną uwagę na różnorodność składników aktywnych oraz ich działanie względem defektów skórnych, co jest istotne w celu dobrania skutecznych terapii.

Posiadam certyfikaty nadające mi uprawnienia do wykonywania mezoterapii mikroigłowej, peelingów chemicznych, laseroterapii oraz zabiegów aparaturowych modelujących sylwetkę.

Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej uczestnicząc w szkoleniach i kursach, a także czytając książki i artykuły naukowe.

Zapraszam na spersonalizowane zabiegi dobrane do potrzeb skóry, ujędrniające, modelujące sylwetkę, wspomagające walkę z trądzikiem czy przebarwieniami, terapie przeciwstarzeniowe, które poprawią kondycję twojej skóry. Otul się spokojem w objęciach Mindfulowego kosmetologa.

Klaudia Kasprzycka Mindful

Klaudia Kasprzycka

Jestem Dietetykiem Klinicznym oraz Trenerką Personalną z wieloletnim doświadczeniem.
W zawodzie trenera skupiam dużą uwagę na budowaniu mięśni, ale także na kształtowaniu jak i ujędrnianiu całego ciała. Duży nacisk kładę na istotę treningu z obciążeniem oraz korzyści, zarówno wizualnych jak i zdrowotnych jakie ze sobą niesie.
Jako Dietetyk Kliniczny specjalizuję się w doborze właściwego programu profilaktyki oraz leczenia żywieniowego w schorzeniach układu pokarmowego, hormonalnego jak i nerwowego. Pragnę podnieść świadomość roli dietetyka klinicznego w leczeniu oraz utrzymaniu w zdrowiu naszego ciała jak i umysłu.

Jeżeli zmagasz się z chorobami, potrzebujesz pomocy w walce z otyłością bądź nadwagą, chciałbyś/chciałabyś ujędrnić oraz nadać kształt swojej sylwetce to pozwól mi wziąć Cię pod swoje skrzydła Mindfula i poprowadzić.

“Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.” – Michael Jordan

aleksandra mindful katowice

Aleksandra Wloka

Nazywam się Aleksandra. Moja historia z jogą zaczęła się 8 lat temu. Miałam wtedy trudny okres w życiu, kiedy więc pierwszy raz stanęłam na macie poczułam spokój i wyciszenie, wtedy właśnie zakochałam się w jodze. Dzięki niej moje ciało z każda praktyką stawało się silniejsze, a umysł zrelaksowany. Parę lat później przyszła do mnie myśl, żeby zostać nauczycielem jogi. Spełniłam swoje marzenie i ukończyłam studia Akademii Praktyków jogi na Akademii GWSH. Od tamtego czasu prowadzę zajęcia z jogi dla dzieci w przedszkolu, w którym na co dzień jestem nauczycielką. Zaczęłam także prowadzić zajęcia dla dorosłych i z każdymi zajęciami czuje, że rozwijam się razem z nimi.

Zapraszam na uważny ruch i praktykowanie jogi do Mindful, gdzie ruch spotyka się z uważnym oddechem.

michał rozkrut

Michał Rozkrut

Jestem fizjoterapeutą (PWZF 56328) z wieloletnim doświadczeniem w poradni rehabilitacyjnej. Przez ten czas wypracowałem własny system pracy z pacjentem, bazujący na terapii manualnej, japońskiej chiropraktyce sei-tai, masażu, a także różnych formach ruchu, czerpiąc m.in. z jogi powięziowej, kalisteniki, treningu z kettlebells.

Jeżeli czujesz ból i ograniczenie ruchomości kręgosłupa, jesteś po urazie, lub po prostu chcesz zacząć się ruszać, to pozwól sobie pomóc.

Razem podejmiemy wyzwanie, a rezultatem będzie zdrowe, mobilne i silne ciało.

Umów się na wizytę:

Icon
Call Now Button