O nas

Katarzyna Królikowska Mindful

Katarzyna Królikowska

Jestem biotechnologiem z wykształcenia, posiadam wiedzę na temat przemian metabolicznych na poziomie biochemii komórek, którą mogę wykorzystać w pracy z ciałem podczas wykonywania zabiegów modelujących wpływających na podwyższenie metabolizmu komórkowego.

Zapraszam na ocenę dyspozycji metabolicznej ciała, modelowanie sylwetki typu gruszka, niwelowanie problemu grubych ud i skuteczne leczenie obrzęku lipidowego. Rezultatem naszej wspólnej drogi będzie trwała zmiana i akceptacja Siebie.

Julia Trybała Mindful

Julia Trybała

Jestem kosmetologiem, ukończyłam studia pierwszego stopnia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, a obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach magisterskich. Zajmuję się pielęgnacją skóry, twarzy i ciała oraz zabiegami aparaturowymi.

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na różnorodność składników aktywnych oraz ich działanie, co jest istotne w celu dobrania skutecznej terapii. Staram się aby każdy zabieg był indywidualnie dobrany do potrzeb skóry.

Zapraszam na zabiegi ujędrniające i wyszczuplające ciało, a także terapie przeciwstarzeniowe, rewitalizujące, które poprawią kondycję Twojej skóry. Otul się spokojem w objęciach mindfulowego kosmetologa.

Klaudia Kasprzycka Mindful

Klaudia Kasprzycka

Jestem Dietetykiem Klinicznym oraz Trenerką Personalną z wieloletnim doświadczeniem.
W zawodzie trenera skupiam dużą uwagę na budowaniu mięśni, ale także na kształtowaniu jak i ujędrnianiu całego ciała. Duży nacisk kładę na istotę treningu z obciążeniem oraz korzyści, zarówno wizualnych jak i zdrowotnych jakie ze sobą niesie.
Jako Dietetyk Kliniczny specjalizuję się w doborze właściwego programu profilaktyki oraz leczenia żywieniowego w schorzeniach układu pokarmowego, hormonalnego jak i nerwowego. Pragnę podnieść świadomość roli dietetyka klinicznego w leczeniu oraz utrzymaniu w zdrowiu naszego ciała jak i umysłu.

Jeżeli zmagasz się z chorobami, potrzebujesz pomocy w walce z otyłością bądź nadwagą, chciałbyś/chciałabyś ujędrnić oraz nadać kształt swojej sylwetce to pozwól mi wziąć Cię pod swoje skrzydła Mindfula i poprowadzić.

“Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.” – Michael Jordan

Agnieszka Kawała

Agnieszka Kawała

Prowadzę gabinet masażu relaksacyjnego „Chwillowe” w Katowicach i jednocześnie współpracuje z Mindful Day Spa.

Jestem fizjoterapeutą (PZWF 23370). Wyróżniają mnie lata doświadczenia jak i chęć poznawania nowych możliwości. Specjalizuję się w masażach relaksacyjnych ciała i twarzy (także masaż twarzy Kobido).

Jeżeli czujecie się Państwo zmęczeni, zestresowani, potrzebujecie odpoczynku lub oderwania się od pędzącej codzienności serdecznie zapraszam do mnie na masaż do Mindful.❤️

Katarzyna Cyzowska

Katarzyna Cyzowska

– instruktor fitness licencja A IFFA,
– certyfikowany instruktor Pilates level I i II,
– wieloletnie przygotowanie w zakresie zajęć wzmacniających, choreograficznych, a także mentalnych: zdrowy kręgosłup, pilates, stretching, joga.
– w pracy najbardziej ceni sobie kontakt z innymi ludźmi, których zaraża swoją pozytywną energią 🥰

Call Now Button

Umów się na wizytę:

Icon