O nas

Katarzyna Królikowska Mindful

Katarzyna Królikowska

Jestem biotechnologiem z wykształcenia, posiadam wiedzę na temat przemian metabolicznych na poziomie biochemii komórek, którą mogę wykorzystać w pracy z ciałem podczas wykonywania zabiegów modelujących wpływających na podwyższenie metabolizmu komórkowego.

Zapraszam na ocenę dyspozycji metabolicznej ciała, modelowanie sylwetki typu gruszka, niwelowanie problemu grubych ud i skuteczne leczenie obrzęku lipidowego. Rezultatem naszej wspólnej drogi będzie trwała zmiana i akceptacja Siebie.

Zapraszam na naturalne terapie odmładzające twarzy, manualne masaże liftingujące oraz relaksujące twarzy, szyi i dekoltu do przestrzeni uważności na kobiece piękno …do Mindful , gdzie zadbam o dobrostan na poziomie ciała i duszy.

Od 4 lat instruktorka certyfikowana Jogi Twarzy na licencji Danielle Collins .

Julia Trybała Mindful

Julia Trybała

Jestem magistrem kosmetologii, ukończyłam studia na Ślaskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów na twarz i ciało.

W swojej pracy kieruję się holistycznym podejściem oraz bezpieczeństwem klienta gdyż wiele problemów skórnych może mieć związek z ogólnym stanem zdrowia człowieka. Zwracam szczególną uwagę na różnorodność składników aktywnych oraz ich działanie względem defektów skórnych, co jest istotne w celu dobrania skutecznych terapii.

Posiadam certyfikaty nadające mi uprawnienia do wykonywania mezoterapii mikroigłowej, peelingów chemicznych, laseroterapii oraz zabiegów aparaturowych modelujących sylwetkę.

Staram się nieustannie poszerzać swoją wiedzę z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej uczestnicząc w szkoleniach i kursach, a także czytając książki i artykuły naukowe.

Zapraszam na spersonalizowane zabiegi dobrane do potrzeb skóry, ujędrniające, modelujące sylwetkę, wspomagające walkę z trądzikiem czy przebarwieniami, terapie przeciwstarzeniowe, które poprawią kondycję twojej skóry. Otul się spokojem w objęciach Mindfulowego kosmetologa.

Klaudia Kasprzycka Mindful

Klaudia Kasprzycka

Jestem Dietetykiem Klinicznym oraz Trenerką Personalną z wieloletnim doświadczeniem.
W zawodzie trenera skupiam dużą uwagę na budowaniu mięśni, ale także na kształtowaniu jak i ujędrnianiu całego ciała. Duży nacisk kładę na istotę treningu z obciążeniem oraz korzyści, zarówno wizualnych jak i zdrowotnych jakie ze sobą niesie.
Jako Dietetyk Kliniczny specjalizuję się w doborze właściwego programu profilaktyki oraz leczenia żywieniowego w schorzeniach układu pokarmowego, hormonalnego jak i nerwowego. Pragnę podnieść świadomość roli dietetyka klinicznego w leczeniu oraz utrzymaniu w zdrowiu naszego ciała jak i umysłu.

Jeżeli zmagasz się z chorobami, potrzebujesz pomocy w walce z otyłością bądź nadwagą, chciałbyś/chciałabyś ujędrnić oraz nadać kształt swojej sylwetce to pozwól mi wziąć Cię pod swoje skrzydła Mindfula i poprowadzić.

“Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.” – Michael Jordan

Marcin Kuboszek Mindful Kaotwice

Marcin Kuboszek

Z zawodu fizjoterapeuta (PWZ 76098), trener medyczny z 7 letnim doświadczeniem oraz trener boksu.

W swojej praktyce rehabilitacyjnej zajmuje się głównie pacjentami ortopedycznymi lecząc urazy sportowe, dysfunkcje aparatu ruchu oraz wady postawy.

Doświadczenie opieram na licznych kursach z zakresu terapii manualnej, neuromobilizacji oraz chiropraktyki.

W treningu medycznym skupiam się na ćwiczeniach wzmacniających, poprawiających ogólne samopoczucie i niwelujących ewentualne dolegliwości bólowe. Dodatkowo trening wspomagany jest technikami terapii manualnej, pinoterapią, chiropraktyką oraz kinesiotapingiem.
Pasja do boksu popchnęła mnie także do zarażania innych tym sportem, którego uczę zarówno indywidualnie jak i w grupach kilkuosobowych. Ponadto fanatyk trekkingu górskiego i sportów ekstremalnych.

Do zobaczenia w Mindful
Marcin Kuboszek

Umów się na wizytę:

Icon
Call Now Button