Zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

ZATRZYMAJ CZAS UWAŻNYM DOTYKIEM

Masaż ergolift

Masaż ergolift na twarz to zabieg, który skutecznie wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, a to wszystko w całkowicie naturalny sposób: poprzez pobudzanie skóry do odbudowy włókien kolagenowych i elastynowych oraz produkcji kwasu hialuronowego, czyli tych składników, które w naszym organizmie odpowiadają właśnie za utrzymywanie młodego wyglądu skóry.

zabiegi na twarz katowice

Dotyk uważności Kobido

Masaż twarzy o charakterze liftingującym i ujędrniającym, jednocześnie komponent drenażu limfatycznego twarzy nadaje skórze młodszy wygląd i rozświetlenie.

Masaż Kobido jest często określany niechirurgicznym liftingiem twarzy. Masaż ten to manualny, bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry. Dzięki niemu skóra staje się mocniejsza, a ponieważ działamy na nią głębiej, możemy ją również intensywniej odżywić, dzięki składnikom aktywnym zawartym w kosmetykach użytych do masażu.

Regularnie wykonywany może doprowadzić do bardzo naturalnego efektu odmłodzenia. Dzięki masażom Kobido możliwe jest:

1. zniwelowanie napięcia mięśniowego i jednocześnie zniwelowanie zmarszczek mimicznych;

2. zmniejszenie oznak starzenia się skóry;

3. odzyskanie młodszego wyglądu twarzy w efekcie głębokiego masażu mięśni;

4. pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu regeneracja przebiega dużo szybciej.

masaż twarzy katowice

Relaksacyjny masaż twarzy

Masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu wpływa na jakość skóry, zostaje ona oczyszczona ze zrogowaciałego naskórka, dochodzi do pobudzenia przepływu limfy oraz wzrostu cyrkulacji krwi, co przyczynia się do usuwania zbędnych produktów przemiany materii.

 

Masaż GUA SHA

Masaż twarzy kwarcem różowym od Vaghegii włoskiej marki na bazie olejów z linii BIO Vaghegii.GUA SHA to nazwa starożytnej chińskiej praktyki, która ma za zadanie promować przepływ “chi” lub energii w skórze. Praktyka ta opiera się na delikatnym przesuwaniu kamienia gua sha po szyi i twarzy.

Masaż OSHIN BIAN

Liftingujący i mocno odprężający rytuał Oshin Bian to zabieg z wykorzystaniem technik manualnych i terapeutycznych właściwości kamieni Bian. Obejmujący on, lifting twarzy i dekoltu, manualne opracowanie mięśni wpływających na wygląd twarzy oraz głęboko odprężający masaż głowy i obręczy barkowej.

EFEKTY:

  • Głęboka regeneracja
  • Przywrócenie blasku skórze
  • Odblokowanie zastojów limfatycznych
  • Uwolnienie blokad mięśniowo- powięziowych
  • Dotlenienie i lepsze ukrwienie skóry
oshian bian katowice

Umów się na wizytę:

Icon
Call Now Button