Zabiegi na ciało

Zabiegi na ciało

ODPRĘŻENIE I REKLAKS UWAŻNYM DOTYKIEM

Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku, czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz na wyciszaniu emocjonalnym osoby masowanej.

Masaż relaksacyjny kamieniami bazaltowymi

Gorące kamienie bazaltowe, które utrzymują długo stałą temperaturę oraz wolno stygną, używane są do masażu wybranych partii ciała. Masaż kamieniami poprawia przemianę materii, pomaga w bólach mięśniowych i przy drętwieniu rąk, doskonale koi też nerwy.

 

Masaż stemplami ziołowymi

Jest to genialny sposób na głębokie odprężenie znany od stuleci. To świetny wybór, jeśli czujesz, że potrzebujesz rozluźnienia. Masaż stemplami przywraca bowiem harmonię w organizmie, działając zbawiennie nie tylko na nasze ciało, ale również umysł. Masaż stemplami jest polecany szczególnie w stanach silnego zmęczenia fizycznego oraz psychofizycznego – każdemu, kto potrzebuje relaksu, osobom w trakcie rekonwalescencji po wypadku czy długiej chorobie, jak również wszystkim zmagającym się z bólami reumatycznymi, mięśniowymi, depresją czy stanami lękowymi.

zabiegi na ciało katowice

Umów się na wizytę:

Icon
Call Now Button